.

.

Жешка! (10pcs/многу) 12(30cm) Multicolor Круг Хартија Фенери Кинески за Свадба Boda Бебе Туш Партија Декорација Виси Топка

Жешка! (10pcs/многу) 12(30cm) Multicolor Круг Хартија Фенери Кинески за Свадба Boda Бебе Туш Партија Декорација

Оценка на посетителот:

DEN 679.00 -14 %
DEN 789.60
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики : Име на Производ : Хартија Фенери Материјал : Хартија+ Железо остане бар Боја : 13 бои како фото покаже Кол : 10 PCS Големина : 12inch ( Дијаметар 30cm) Тежина : 42g/pc Облик : Тркалезна форма Pakage Содржина : 10 PCS x Хартија Фенери( не вклучуваат LED светло ) Функција : Свадба, забава, Одмор, Дома Декорација, итн За боја, бидејќи на различни компјутерски екранот, отпадоци малку боја разликата е нормално, се надевам, ќе може да ги разбере!
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

Карактеристики на предлогот

боја:
МИКС ОД БОИ
Фенер Тип:
Виси Фенери
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HAOCHU
Материјал:
papper
Број На Модел На:
12 Инчен 30cm
Фенер Форма:
Круг
боја:
13 Бои, како на фотографијата се покаже
Количина:
10pcs/многу
Функција:
свадба, забава, одмор, дома декорација, итн

Купувачи како што избираат