.

.

Бесплатен превозот 5sets заврши авто 1.5 серија 1/2/3/4/5/6 pin КРИЕШЕ машки и женски водоотпорен електрични wire конектор

Бесплатен превозот 5sets заврши авто 1.5 серија 1/2/3/4/5/6 pin КРИЕШЕ машки и женски водоотпорен електрични

Оценка на посетителот:

DEN 1344.00
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
1/2/3/4/5/6 Начин / Pin Запечатени Водоотпорен Конектор
Комплет 1.5 mm Терминали Топлина се Смалуваат
Одлично за motorcyle, скутер, автомобил, камион, quad велосипед, trike, караван, морски, џет ски, чамци, итн.
Секој комплет вклучува : Конектор + terminls + гумени печати
Пакетот вклучува :
1 многу конектори=5set машки&женски *(1pin+2pin+3pin+4pin+5pin+6pin) Точка слики :
Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Карактеристики на предлогот

боја:
5sets, 10sets
Број На Модел На:
HD1-6

Купувачи како што избираат