.

.

20pcs/многу CD4011BM IC ПОРТАТА NAND 4CH 2-INP 14-SOIC CD4011BM96 4011 CD4011BMD

20pcs/многу CD4011BM IC ПОРТАТА NAND 4CH 2-INP 14-SOIC CD4011BM96 4011 CD4011BMD

Оценка на посетителот:

DEN 62.40
Залиха
Достапно за нарачка

No. 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Аргентина. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex .. No. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
CD4011BMDR CD40118M CD4011BM CD4011B CD4011 4011BM96 4011BM 4011B CD40

Купувачи како што избираат