.

.

1 КОМПЈУТЕР 12hole гас тип Црвен Грав Торта Машина/Триаголник тип црвен грав торта машина/Торта бејкер/ Печење опрема

1 КОМПЈУТЕР 12hole гас тип Црвен Грав Торта Машина/Триаголник тип црвен грав торта машина/Торта бејкер/ Печење

Оценка на посетителот:

DEN 6087.84
Залиха
Достапно за нарачка


1 КОМПЈУТЕР 12hole гас тип Црвен Грав Торта Машина/Триаголник тип црвен грав торта машина
/Торта бејкер/ Печење опрема Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
СЛИКА ПОКАЖЕ :
Опис :
Прашања кои имаат потреба од внимание :
Површината на машината масло nonstick обложување, може да не користете остри објекти за да scrape.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
FY-113B.Р
Заменлив Плочи:
Cookie Создателот,Торта Производител
сертификација:
CE
Функција:
Не-Стап Површината За Готвење
Заменлив Плочи:
црвен грав торта Производител
Моќност (W):
NO
Број На Производ:
G343
Производ големина:
460 * 355 * 200mm
Број на Дупки:
12
Бруто тежина:
13kg
Гас притисок:
2800Pa
Согорување моќ:
27TU / час
Производ модел:
FY-113B.Р
Материјал:
Алуминиум Легура

Купувачи како што избираат