.

.

4 Боја 7075 T6 Алуминиум Велосипед Велосипед Диск Сопирачки Роторот Завртка Завртки Ореви Torx За Велосипедизам Слушалки M6x30mm Бесплатен Превозот

4 Боја 7075 T6 Алуминиум Велосипед Велосипед Диск Сопирачки Роторот Завртка Завртки Ореви Torx За Велосипедизам

Оценка на посетителот:

DEN 226.00 -34 %
DEN 342.24
Залиха
Достапно за нарачка


Производ : Диск Сопирачки Роторот Гуми : Планински Велосипеди,Патот Велосипеди и други Материјали : 7075 T6 Aliminium Легура Спецификација : M6*30ММ Тежина : Никој Големина : 3.5*1cm Класа : прва класа Боја : Како на сликата

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
M6X30mm
Бренд Име:
WARDER
Големина:
3.5*1cm
Систем За Сопирање:
V Кочница (Триење Тркала Кочница)
Компоненти:
Диск Сопирачки Роторот Завртка
Производ:
Диск Сопирачки Роторот
Гуми:
Планински Велосипеди,Велосипеди На Патот
Материјал:
7075 T6 Aliminium Легура
Спецификација:
M6*30мм
Големина на:
3.5*1cm

Купувачи како што избираат