.

.

50pcs 92247 Висока Јаглероден Челик Риболов Куки Црна Форумот Долго Бодликава месо тело Baitholder Мамка Кука Големина 1 1/0 2/0 3/0 4/0 5/0 6/0

50pcs 92247 Висока Јаглероден Челик Риболов Куки Црна Форумот Долго Бодликава месо тело Baitholder Мамка Кука

Оценка на посетителот:

DEN 129.00 -10 %
DEN 143.52
Залиха
Достапно за нарачка


50pcs 92247 Висока Јаглероден Челик Риболов Куки Црна Форумот Долго Бодликава месо тело Baitholder Мамка Кука Големина 1 1/0 2/0 3/0 4/0 5/0 6/0
1) Бренд Име : Спорт Фишер
2) Материјал : Висок Јаглероден Челик
3) Број На Моделот : 92247
4) Големина : 1#, 1/0, 2/0, 3/0, 4/0, 5/0, 6/0
5) Боја : Црна
6) Количина : 50pcs 1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни. Ви благодариме! 6. Спорот. Тоа има лоши ефекти на нашето продавница ако отворите некој спор, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри решенија за да ги задоволи вас.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Бодликава Кука
Позиција:
Океански Брод Риболов
Бренд Име:
shaddock риболов
Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Форумот Baitholder Риболов Куките
Со Скала или Не:
No
Број На Модел На:
Деведесет и две илјади двесте четириесет и седум
Кука Тип:
Еден Мамки За Риболов Куките
Кука Око:
Директно Месо Тело Кука Очи
риболов вид:
Saltwater Риболов
Пакет:
Висок Квалитет OPP Вреќа
Кука Точка:
Игла Точка
Видови Риби:
бас
Големина:
1#, 1/0, 2/0, 3/0, 4/0, 5/0, 6/0
боја:
Црна
Количина:
50pcs

Купувачи како што избираат