.

.

3.5 Флопи Bay DIY 20Pin USB 3.0 Центар HD Аудио 3,5 мм Слушалка Џек Микрофон + 2.1 Брзо полнење Интерфејс КОМПЈУТЕР Преден Панел Заградата Планината

3.5 Флопи Bay DIY 20Pin USB 3.0 Центар HD Аудио 3,5 мм Слушалка Џек Микрофон + 2.1 Брзо полнење Интерфејс КОМПЈУТЕР

Оценка на посетителот:

DEN 792.00
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1. Материјал : индустриска пластика анти-висока температура и железо школка 2. Трансфер на податоци го оценувате до 5 Gbps 3. Бакар диригент за максимална спроводливост и reliablity 4. Висока густина двојно екранировка за максимална одбивање на ЕМИ и RFI 5. Plug and play возачот помалку инсталација 6. Назад компатибилен со USB 2.0 и 1.1 7. Се вклопува во 3.5 инчи отвори bay 8. Без надворешна сила се потребни 9. 2.1 Брзо полнење Спецификации : 1. Конектор : USB 3.0 + Слушалка Џек + Микрофон+2.1 Брзо полнење ; 2. 20 Pin USB 3.0 приклучок за USB 3.0 Центар 3. Поддршка на Систем : Windows XP/Vista/7/8 32 &64-Битна и Mac OS 4. Преден панел боја : Црна 5. USB 3.0 Кабел : 0.8 M 6. Аудио Кабел : 0.6 M Забелешка : 20 Pin USB 3.0 конектори е всушност 19 Pin, како еден pin на конекторот е блокиран до. Пакет Листа : 1 x Флопи Преден Панел 1 x USB 3.0 Кабел 6 x Завртка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
80см
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Продолжување На Кабел
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
U3-U39

Купувачи како што избираат