.

.

50Pcs M3 M4 M5 M6 М8 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Knurled Ореви Rivnut Рамна Глава Навој Занитвам Вметнете Nutsert Капа Занитвам Орев HW111

50Pcs M3 M4 M5 M6 М8 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Knurled Ореви Rivnut Рамна Глава Навој Занитвам Вметнете

Оценка на посетителот:

DEN 95.52
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Цинк Позлатен Јаглероден Челик
Единица : mm Големина D d0 d Dk K L H(Возбудлив дебелина ) М3 3.0 5.0 4.9 7.0 0.8 9.0 0.5-1.5 M4 4.0 6.0 5.9 9.0 0.8 11.0 0.5-2.5 М5 5.0 7.0 6.9 10.0 1.0 13.0 0.5-3.0 M6 6.0 9.0 8.9 12.6 1.3 15.0 0.5-3.5 М8 8.0 11.0 10.9 15.0 1.5 18.0 0.5-3.5 M10 10.0 13.0 12.9 17.0 2.0 21.0 1.0-5.0 М12 12.0 15.0 14.9 19.0 2.0 24.0 1.0-6.0

Карактеристики на предлогот

Големина:
M3, M4, M5, M6, M8 20Pcs
Тип:
Занитвам Ореви
Бренд Име:
nainine
Број На Модел На:
HW111
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглероден Челик

Купувачи како што избираат