.

.

Нова Уникатна Романтична Злато Сребрена Боја Фински Lapphund Pendant Ѓердан Глад Игри Ѓердан Жените Најдобар Пријател Ѓердан

Нова Уникатна Романтична Злато Сребрена Боја Фински Lapphund Pendant Ѓердан Глад Игри Ѓердан Жените Најдобар

Оценка на посетителот:

DEN 969.60
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на производот фински Lapphund - Позлата сребро и злато pendant и ѓердан големина : 15 x 25мм
1.Нов дизајн и висок квалитет.
2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,пријатели и девојка.
3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
4.Диви, личност, многу популарна
5.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Прикажи Слика За Производот
Купувачот Известување
Бесплатен Превозот
Над 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС
За Нас
Ние си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Бела
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
DANGGAO
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
15*25mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ѓердан
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Среќен
кориснички:
Yes
Место на Потекло:
Yiwu Град
Животните:
Фински Lapphund
Големина:
15*25mm
боја:
18K злато,сребро.
Функција:
единствена
Повод:
Партија
Пакет:
opp
Рачно изработени:
Yes
Должина:
45cm

Купувачи како што избираат