.

.

Малина Пи 3/2 Прототип Монтажа Плоча Експеримент Плоча+400 точка Breadboard+65pcs Скокач Кабел Бесплатен Превозот

Малина Пи 3/2 Прототип Монтажа Плоча Експеримент Плоча+400 точка Breadboard+65pcs Скокач Кабел Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:

DEN 339.00 -30 %
DEN 484.80
Залиха
Достапно за нарачка


Breadboard Долго 14.5 cm Прототип Монтажа Плоча Експеримент Плоча+400 точка Breadboard+65pcs Скокач кабел за Малина Пи 3 Б
Материјал : Акрилик Должина : 14.5 см Ширина : 10.5 Користи За : Малина пи 3 / Малина Пи 2 / Малина Пи Б+ Пакетот Вклучува : 1pcs*Монтажа Плоча 1pcs*Breadboard(400 дупки) 65pcs*Скокач Кабли 4pcs*завртки 4pcs*ореви 4pcs*дихтунзи 4pcs*лепило гумени нозе
(не вклучувајќи го Малина пи одбор )
Забелешка : за Монтажа Плоча има налепница надвор, која може да го спречи тоа од нула.Вие само нежно откине тоа. Тоа е прилично лесно.
(Доколку имате било какви прашања во врска со оваа точка ,ве молиме контактирајте со нас директно пред да ја напуштат повратни информации ,благодарение )
Renderings шоу
Ние прифаќаме Зачувам .Можете да користите Виза и Мастеркард,T/T,Western Union,преку Moneybookers Ecrow
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од проценува дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 7. Време на испорака : ве Молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка, Ние ќе го прават истото за вас. ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!

Карактеристики на предлогот

Додаток Тип:
Случаи
Компатибилен со:
малина пи 3
Бренд Име:
SHCHV
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Состојба:
Нови

Купувачи како што избираат