.

.

1m Топлина се Смалуваат Изолација Sleeving Heatshrink Цевки 600 Напон Црна Цевка Жица Заврши Кабел за Полнење Внатрешен Дијаметар 0.8 mm

1m Топлина се Смалуваат Изолација Sleeving Heatshrink Цевки 600 Напон Црна Цевка Жица Заврши Кабел за Полнење

Оценка на посетителот:

DEN 27.84
Залиха
Достапно за нарачка


Топлина се Смалуваат Изолација Sleeving Heatshrink Цевки 600 Напон 125 целзиусови степени Црна Цевка Жица Заврши Кабел за Полнење Внатрешен Дијаметар 0.8 mm
Опис
Температурата на работа : -55°C до +125°C
Жица заврши може да се намалат за половина од неговата оригинална дијаметар.
Друг вид на топлина се намали цевка линк :

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Номинална Напон:
600V
Тип:
Изолација Sleeving

Купувачи како што избираат