.

.

Смешни ноќта на Вештерките ФЕНЕР ТИКВА Печатени Mens Мажите Т Кошула Tshirt Мода Година Нови Кратко Sleeve O Вратот маица Tee

Смешни ноќта на Вештерките ФЕНЕР ТИКВА Печатени Mens Мажите Т Кошула Tshirt Мода Година Нови Кратко Sleeve

Оценка на посетителот:

DEN 537.00 -35 %
DEN 825.60
Залиха
Достапно за нарачка

54 см
МЕЃУНАРОДНИ ГОЛЕМИНА КОНВЕРЗИЈА
Ознака Големина
САД
Велика БРИТАНИЈА
Европа
За да се Вклопи во Висина (cm)
За да се Вклопи Тежина (кг)
S
34
34
87
161-166
50-60
М
36-38
36-38
91-97
167-172
60-70
L
40
40
102
173-178
70-80
XL
42-44
42-44
107-112
179-185
80-90
XXL
46-48
46-48
117-122
186-190
90-95
XXXL
-
-
-
191-196
95-100
Answer : ___________________________ Note :
1. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и ПОШТЕНСКИ код внимателно пред да плаќаат. Објект На Екранот
Плаќања
1. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Превозот времето е само проценето но не гарантира. Јас ќе бидам прифатена.7
124
54
78
1 инч = 2.2
100
44
69
L
42
18. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена. Карактеристики & Белешки
1
Адвокатско Мажите Т Кошула Tshirt Мода 2016 Година Нови Кратко Sleeve O Вратот маица Блузи Tee
2
100% Сосема нов и висок квалитет
3
Тоа е прилично удобно
4
Модерен и либерални
5
Одличен подарок за вашиот љубовник или себе си
Ве молиме имајте во предвид :
Сликите се само примероци за референца. Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија.3
29
112
49
74
XXL
46
20.
Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . ОЕМ и ODM се добредојдени. Превозот и Поштенски
1. Повратни информации и Комуникација
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме контактирајте со нас за предлози. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Ве молиме изберете ја вашата соодветна големина според големината на табелата и меѓународни големина на конверзија пред поставување на својата цел.5
76
XXXL
49
21.5
72
XL
44
19. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Се Враќа & Наплата Политика
1. Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.3
30
118
51. Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради вашата локална клиент царинење. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Стил:
Моден
Бренд Име:
ODDKING
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
DX-9078
Јака форма:
Маици
Sleeve:
Кратко Sleeve
Дебелина:
Обичните
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
ткаенина име:
Памук
Главната ткаенина состав:
Памук
Содржината на главната ткаенина состав:
100 (%)

Купувачи како што избираат