.

.

Топла Креативни Дома Акрилик Мед Тенџере Притисни Чисто Природен Мед Зачин Тегла Бисквит Леб лажица мед, Џем Шише мед мечка

Топла Креативни Дома Акрилик Мед Тенџере Притисни Чисто Природен Мед Зачин Тегла Бисквит Леб лажица мед, Џем

Оценка на посетителот:

DEN 821.00 -5 %
DEN 864.00
Залиха
Достапно за нарачка


Топла Креативни Дома Акрилик Мед Тенџере Притисни Чисто Природен Мед Зачин Тегла Бисквит Леб лажица мед, Џем Шише мед мечка
Спецификации :
Материјал : Акрилик ( НЕ СТАКЛО)
Боја : Transparent Item
големина на : 15.0 * 10.0 * 8.2 cm. ве молиме прочитајте ја големината внимателно пред да ја купите.
Пакетот вклучува :
1 * Мед Фармацевт
Плаќање :
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ / Пари Booker !
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот :
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот? s одговорност. Ве молиме проверете со вашата земја? s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Враќање :
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации :
1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Кујната Кабинет Делови И Додатоци
Број На Модел На:
X-6

Купувачи како што избираат