.

.

Врвен Квалитет на Нов Луксузен насликани DIY случај Гроздобер Црно-Бела Paisley Цвет Покрие Случај За Asus ZenFone Max ZC550KL случај

Врвен Квалитет на Нов Луксузен насликани DIY случај Гроздобер Црно-Бела Paisley Цвет Покрие Случај За Asus

Оценка на посетителот:

DEN 73.00 -23 %
DEN 95.04
Залиха
Достапно за нарачка


Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета .
Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 5 дена од денот на уплатата испратени . Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги .
Нашата услуга :
Ние стоиме зад сето она што ние го продаде и да се направи таа наша должност е да се обезбеди на нашите клиенти задоволство. Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат.
Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена.
пакет слика :
Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас.Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена .
Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас . Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот. Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец , Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја.
Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата или царинската испостава за да се распрашате за овие обвиненија . На нашите продажба expenriences до сега, 0. Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени. Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење. Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Врвен Квалитет на Нов Луксузен насликани DIY случај Гроздобер Црно-Бела Paisley Цвет Покрие Случај За Asus Zen Fone Max ZC550 KL случај
Слика детали :
За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина.1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ .
Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 15 дена . Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика .
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди . Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци .
Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот. Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот . Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. Телефонски број ќе биде прифатена. Ако имате било каков проблем ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.

Карактеристики на предлогот

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична
Бренд Име:
ZAGTER
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ASUS
Материјал:
Пластични
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина по Пакување:
8*6*8 cm
Број На Модел На:
За Asus Zenfone Max ZC550KL

Купувачи како што избираат