.

.

7pcs/set Мешани Големини(10cm-40cm) Кинески Круг Хартија Фенери Зелена Боја за Свадба Бебе Туш Boda Оркестарот Топката Партија Материјали

7pcs/set Мешани Големини(10cm-40cm) Кинески Круг Хартија Фенери Зелена Боја за Свадба Бебе Туш Boda Оркестарот

Оценка на посетителот:

DEN 638.00 -5 %
DEN 671.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики : Име на Производ : Хартија Фенери Материјал : Хартија+Железо остане бар Боја : Зелена Количина : 7 PCS(за различни големини) Големина : 1pcs 16"(40cm) / 1pcs 14"(35cm) / 1pcs 12"(30cm) / 1pcs 10"(25cm) / 1pcs 8"(20cm) / 1pcs 6"(15cm) / 1pcs 4"(10cm) Облик : Тркалезна форма Pakage Содржина : 7 PCS x Хартија Фенери( не вклучуваат LED светло ) Функција : свадба, забава, одмор, дома декорација, итн За хартија фенери, 7 компјутери по многу- 1pcs 16"(40cm) / 1pcs 14"(35cm) / 1pcs 12"(30cm) / 1pcs 10"(25cm) / 1pcs 8"(20cm) / 1pcs 6"(15cm) / 1pcs 4"(10cm) !
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

Карактеристики на предлогот

Фенер Тип:
Виси Фенери
Повод:
Роденден Партија,Партија,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Број На Модел На:
7pcs/4-16inch
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HAOCHU
Материјал:
papper
Фенер Форма:
Круг
боја:
Зелена
Количина:
7 парче (за различни големини)
Големина:
4-6-8-10-12-14-16 Inch

Купувачи како што избираат