.

.

трговија на големо 1000 Бели 24-18 Мерач Целосно Изолирани Најлон Куршум Конектори Жица Терминали Женски

трговија на големо 1000 Бели 24-18 Мерач Целосно Изолирани Најлон Куршум Конектори Жица Терминали Женски

Оценка на посетителот:

DEN 2976.00
Залиха
Достапно за нарачка

ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Тие се слични на машки и женски брз прекинува, но заземаат помалку простор, па тие се полесно да се справи во тесни простори. Повеќето машки куршум конектори се само делумно изолирани, но нашите најлон машки куршуми се особено уникатен, бидејќи тие се целосно изолирани најлон изолација за superiour отпорност на тешки услови. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. )Предмети се испраќаат од кина.0 mm2 / 24 - 18 AWG Проверете нашата продавница за најголемите зделки на сите видови на терминали & додатоци
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал. Врската може да бидат поврзани и неповрзани секогаш кога е потребно.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,DHL, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. Нивните поток-наредени форма им овозможува да помине лесно преку тесни простори, бидејќи тие не се многу поголеми од жица себе. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1000 Парчиња.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
24-18AWG
Тип:
Splice

Купувачи како што избираат