.

.

Collare Кожни Нараквици Мажите Гроздобер Кристал Кристал Кожа Мажите Рок Уникатен Дизајн Мажите Хривнија Хип Широк Хривнија H158

Collare Кожни Нараквици Мажите Гроздобер Кристал Кристал Кожа Мажите Рок Уникатен Дизајн Мажите Хривнија Хип

Оценка на посетителот:

DEN 336.00 -50 %
DEN 671.04
Залиха
Достапно за нарачка

Ви благодариме!
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит,ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
Кожни Нараквици Мажите Гроздобер Кристал Кристал Кожа Мажите Рок Уникатен Дизајн Мажите Хривнија Хип Широк Хривнија H2054 Кожни Нараквици Мажите Рок Уникатен Дизајн Мажите Хривнија Хип Широк Хривнија
Материјал : Вистинска Кожа,кристал Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 нараквица,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)
Бесплатен превозот за сите нарачки.
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму.Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени produncts.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.Вашата поддршка ќе биде навистина ценети. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Добредојдовте на скенирање и да се купи!За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ви благодариме за разбирањето. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Број На Модел На:
H158
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
Collare
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Метали Тип:
кожа
is_customized:
Yes
хривнија:
нерѓосувачки челик хривнија
Клучни зборови:
Кожни Нараквици
накит:
Хип Широк Хривнија
Должина:
adjustable

Купувачи како што избираат