.

.

Hotsale 50pcs/многу 18x23cm Црна Леопард Пластични Кеси Симпатична Бутик Подароци Накит Пакување Кеси Пошта Корист Пластични Подарок Торба

Hotsale 50pcs/многу 18x23cm Црна Леопард Пластични Кеси Симпатична Бутик Подароци Накит Пакување Кеси Пошта

Оценка на посетителот:

DEN 376.00 -12 %
DEN 427.20
Залиха
Достапно за нарачка


Hotsale 50pcs/многу 18x23cm Црна Леопард Пластични Кеси Рециклираат Накит Пакување Пошта Корист Пластични Подарок Торба Со Рачка
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 50 Pcs /многу
Точка Бр.
Пластични Подарок Торба 078
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Црна Леопард Со Бела
Објектот Околу Големина
18x23c m
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Бутик Козметика Подарок Хривнија Накит Ѓердан Монистра Шарм Ореви Подароци Пакување Екранот
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Но, Ако вашиот количина е помала од 1000pcs ,цената ќе биде поскапо.
2.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
3.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
4.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
2.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
3.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
4.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
5.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
3g
Број На Модел На:
Пластични Подарок Торба 078
Објектот Висина:
23cm
Објектот Дијаметар:
20cm
Објектот Ширина:
18cm
Бренд Име:
MISSDEAR
Производ Карактеристики:
Накит Торба Шарм Хривнија Козметика Пакување Бонбони Торба Подарок Торба
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
Околу Големина:
18x23cm (7.08x9.05)
боја:
Црна Леопард Со Бела
Материјал:
Пластични
Користат за :
Накит Шарм Види Бутик Козметика Јатчесто Овошје Бонбони Подарок Пакување
Обичај Цел:
Прифати Логото Печатење (bolsas de regalo)
торба стил:
Накит Пошта Шарм Торба Додатоци Торба Бутик Подарок Торба За Пакување
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат