.

.

BCI 9pin да 9pin spo2 продолжување кабел, 2.2 m,потребни BCI сензор,2 парчиња/многу

BCI 9pin да 9pin spo2 продолжување кабел, 2.2 m,потребни BCI сензор,2 парчиња/многу

Оценка на посетителот:

DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка


1. Опис : BCI 7pin да 9pin spo2 продолжување кабел, 2.2 m,потребни BCI spo2 сензор
2.Конектор : 7 pin за да го DB 9 женски. потребни BCI spo2 сензор,1m
3.Компатибилност :
BCI 3300, 3301, 3302, 3303, 3304, 34013100, 3101, 6100, Советник, Autocorr, Прст Печатење, Minitorr Плус, 9100
RAEGER Vitalert 1000,Cicero,Spacelabs Burdick : PRO2;Drager : Drager Oxipac2000,OXIPAC 2500;Choicemed

Карактеристики на предлогот

Големина:
2.2m
Материјал:
Други
Број На Модел На:
CA001A
Бренд Име:
YONGKANGDA
Функција:
sp02 сензор
Изолација Материјал:
tpu
конектор:
9pins
Сертификат:
CE&ISO
Тип:
7pins да DB9pins
Должина:
3m
примерок:
на располагање
боја:
сива
Гаранција:
12months
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат