.

.

2 парчиња Рачни Тетоважа Пенкало Постојан Microblading пенкало со 10 компјутери PCD 14 игли игла ножот За Трајна Шминка Веѓа Везови

2 парчиња Рачни Тетоважа Пенкало Постојан Microblading пенкало со 10 компјутери PCD 14 игли игла ножот За Трајна

Оценка на посетителот:

DEN 737.00 -7 %
DEN 792.00
Залиха
Достапно за нарачка

Враќање&Наплата : •Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. •Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае ДО 20 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. •Ние само брод да се потврди цел адреси. Крстот во облик на игла за заклучување, pin кодот цврсто, цврсти и трајни производи за подолго користење. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. •Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. •Ако не сте satified со тоа,pls контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да услуга, можете да во рок од 24 часа. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Други Политики : •Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Постојана функција веѓа прирачник тетоважа пен 2.ако сакате да се купи голема количина, pls пратите e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена. •Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
2 парчиња Рачни Тетоважа Пенкало Постојан Microblading пенкало со 10 компјутери PCD 14 игли игла ножот За Трајна Шминка Веѓа Везови Спецификација : Веѓа тетоважа пен, се насочат тело, анти-пропадна се справи. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. •Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух mail , да стигнете до ПОВЕЌЕТО земји во рок од 15 до 35 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. •Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Лесен и едноставен за употреба, безбедна и чиста. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. •Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира. 2 парчиња рачни тетоважа пенкало, 10pcs PCD14 иглички сечилото
Производите се прикаже :
Испорака : •ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. •Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. (Освен некои земји и APO/FPO) •Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. •УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Добредојдовте на нашата продавница,сакаат да имаат добар купување време тука !. •Ние ви нудиме на повеќето модерни и добар квалитет на производите. Повратни информации : •Вие задоволство е нашата одлична мотивација,ние искрено се надевам дека можете да ги оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети. или, можете да изберете да имате замена. Лесен за употреба 3. Направи тетоважа убавина операција без моќ, не е лесно да се предизвика штета. Се користи за да се практикуваат разни веѓа декоративни tattooing техники : вез, крос-бод, резба, итн. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. •Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. •Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
TP-J1
Пакување:
2 парчиња рачни тетоважа пенкало, 10pcs PCD14 иглички сечилото
Функција:
трајна шминка веѓите

Купувачи како што избираат