.

.

Rarelock Божиќ Снабдувањето со Стаклена Врата Заклучување на Црно Бела Еден Двоен со Knob за Office Home Security Хардвер DIY на

Rarelock Божиќ Снабдувањето со Стаклена Врата Заклучување на Црно Бела Еден Двоен со Knob за Office Home Security

Оценка на посетителот:

DEN 2084.00 -5 %
DEN 2193.12
Залиха
Достапно за нарачка


Име : Rarelock Божиќ Снабдувањето со Стаклена Врата Заклучување на Црно Бела Еден Двоен со Knob за Office Home Security Хардвер DIY на
Предмет : MMS411-MMS412
Заклучување Тип : Стакло Заклучување На Вратата
Key Type : Рамни Копче За Заклучување
Материјал : Цинк Легура
Нето Тежина : 460g / ЕЕЗ(Single),760g/ЕЕЗ(Двоен)
Бруто Тежина : 480g / ЕЕЗ(Single),780g/ЕЕЗ(Двоен)
Пакет : ПП торба
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.
Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.
1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика. Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ве молиме да го потврдите вашето информации(име и презиме, поштенски код, телефонски број, итн.) повторно пред купување.
2. Ако не се добие објектот додека времето за испорака е крај, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш.
3. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рок од 59 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Русија или Јужна Америка Земји .
4. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил .
5. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.
6. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Комуникацијата е Најдобар Начин да се решат проблемите.

Карактеристики на предлогот

боја:
SingleLeaf Заклучување На Вратата, Двојно Заклучување На Вратата
Бренд Име:
R
Број На Модел На:
MMS411
Големина:
130*70mm
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Специјално:
стаклена врата заклучување
Примена:
Вратата Се Справи Со Заклучување,Silding Заклучување На Вратата
Материјал:
нерѓосувачки
боја:
Сребро.
Заклучување Структура:
Станот Копче За Заклучување
Клучни Комбинација:
Над 5.000
Тежина:
460g
големина(должина*ширина):
130*70mm
Додатоци:
Скролување*2 парчиња
Пакет:
Меур торба

Купувачи како што избираат