.

.

Sweet Home Гроздобер Стил Калај Знак Ѕид налепница Железо Антички Метал Калај Сликарство Ѕид Калај Знаци Паб ОРКЕСТАРОТ 20X30CM

Sweet Home Гроздобер Стил Калај Знак Ѕид налепница Железо Антички Метал Калај Сликарство Ѕид Калај Знаци Паб

Оценка на посетителот:

DEN 350.00 -19 %
DEN 432.00
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Железо
Големина : 30*20cm

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Железо
Број На Модел На:
5739
Обликот:
правоаголник
Стил:
Медитеранот

Купувачи како што избираат