.

.

Нови пристигнување полу скапоцен камен ѓердан ѓердан хематит камен beaded ѓердан унисекс краток камен ѓердани

Нови пристигнување полу скапоцен камен ѓердан ѓердан хематит камен beaded ѓердан унисекс краток камен ѓердани

Оценка на посетителот:

DEN 245.00 -25 %
DEN 326.40
Залиха
Достапно за нарачка


Објектот Спецификација :
Име
Нови пристигнување полу скапоцен камен ѓердан ѓердан хематит камен beaded ѓердан унисекс краток камен ѓердани
Материјал
Хематит&камен
големина 4*6mm
Должина
50cm
Тежина
19.5 g
Боја
Шарени

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
daking.qinyi
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Никој
Должина:
50cm
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
NL-SD3029
Метали Тип:
Никој
Материјал:
камен&Хематит
дизајн:
beaded ѓердан
Должина:
50cm
Тежина:
19.5g
боја:
шарени
Пол:
Унисекс

Купувачи како што избираат