.

.

Подводно Пливање / Нуркање Базен Играчка Игра Стапови 55504

Подводно Пливање / Нуркање Базен Играчка Игра Стапови 55504

Оценка на посетителот:

DEN 744.00 -5 %
DEN 782.40
Залиха
Достапно за нарачка

Ако нашиот одговор е не се примени во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам-пораки и да не информирате. Ние ќе треба документот за испорака компанија за наплата.
Јас mport Данок ве Молиме, известете, увоз данок не е за секоја парцела и многу различни од различни земји, но е можно.
Враќање & Размена Политика Ако производи се детектирани како оштетени или надвор од работа кога ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот да го добијат нашето враќање стока за ставање во промет (RMA). еднаш тоа се случува, тоа му припаѓа на увозникот на службена должност. но, не увоз доход. Земи вашите пријатели, семејство и да се создаде вашите сопствени игри. Ние ќе го замениме или враќање во времето по потврда од страна на преговори. Посебно во брзање сезона, некои области ќе потрае повеќе од 2 monthes, дури и 3 monthes да се достави пратката. Нашата служба за корисници ќе го реши вашиот проблем, многу наскоро. Сабота и недела, порака процес ќе биде побавно од нормалните. Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате со нас на прво пред да било спор или негативни/неутрален повратни информации. Русија има повеќе од 900 бране-up делот на корисниците лесно да ги собереш парцела во рамките 260 градови.
Превозот Нормално, повеќето од нашите производи се во парк, вашата цел ќе бидат испратени надвор од нашиот магацин во 3-9 работни дена по вашата исплата е потврдена од страна Aliexpress. Во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите, ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог. Кина Бизнис Часа & GMT+8 9 : 00 – 18 : 30, од понеделник до петок.
Целата Продажба Ние сме многу среќни да соработуваат во целост продажба, се меша со цел, dropshipping итн за долг рок. Оваа шарени асортиман на водни стап со варијабилна streamers ќе донесе возбуда назад до вашиот базен! Налепница стојат исправено на дното на базенот. тоа е изработени од мек, флексибилен и saft материјал и одлична за учење на децата како да се нурне! Пливаат во лето забава со intex подводни забава топки Избрани бои 5 различни бои
Клиентот, исто така, ги видите овие производи
имаме многу повеќе пливање артикли за деца и семејство, како очила, inflatables, прстените и слично, ве молиме посетете ја нашата продавница посета. SPSR/ IML : во некои области треба клиентите да ги собереш парцела во SPSR дел.
Intex Подводно Пливање / Нуркање Базен Играчка Игра Стапови, 55504
Пливање во базен забава со intex подводни забава стапови и да видиме колку можеш да го фати. Кина Пост Обичните Плус/ Пост Финска Економија : е само да се собираат и Испорака онлајн информации, без следење на текот на патот. Некои превозот методи поддржува само да брод во купувачот локалните најблискиот ги собереш дел. Нашите превозот цената вклучува цената на превозот, ракување, пакување и поврзани работна сила, но не вклучува увоз даночни трошоци.
Превозот И Пакување
1pack(5 стапчиња) x 55504. За исплата вклучува производи, извоз данок, превозот цена. Ве молиме да не известите кога ќе се подготви испрати врати надвор, ние ќе се обезбеди детални инструкции за испорака адреса. и понуди подобра цена. од страна на меѓународниот стандард за испорака на пакетот. Откако било оштетен бил пронајден, ве молиме распрашајте се Оштети Извештај од шпедиција.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Egoes
Број На Модел На:
55504
Тип:
Базен За Пливање Забава

Купувачи како што избираат