.

.

Цирконот слива цвет ливчиња виси обетки

Цирконот слива цвет ливчиња виси обетки

Оценка на посетителот:

DEN 268.80
Залиха
Достапно за нарачка

Цирконот злато позлатен слива цвет ливчиња виси обетки Материјал : квалитетот на Животната средина бакарни легури Циркон Производ Површина : никел слободни platinum позлата шампањ злато позлата (анти-алергија, анти-оксидација) Големина : 10мм * 10мм Циркон Големина : Круг Циркон : 3мм * 5mm Слива : 10мм

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Цирконот Обетки-1
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Злато Позлатен

Купувачи како што избираат