.

.

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Серпентина рачно изработени парична Казна Накит Минимализам Плоштадот Dangle Обетки за Жените Brincos

Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Серпентина рачно изработени парична Казна Накит Минимализам

Оценка на посетителот:

DEN 907.00 -50 %
DEN 1814.40
Залиха
Достапно за нарачка


Ве молиме имајте на ум : овој производ е направен со природен дијамант/камен, секое парче на гем/камен има уникатна боја бидејќи на својата текстура,индекс на рефракција, расцеп,фрактура и сјај, ќе има некои разлика од фотографиите од оваа страница. Некои парчиња може да имаат мали недостатоци. Така, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите фотографии за избор пред да ја купите. Кликнете подолу фотографијата за да видите повеќе сродни производи од оваа "Минимализам" Колекција

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Груб, Примерок
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Бренд Име:
Lotus Забава
Сертификат Број:
A1704178080
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
LFJB0083
Функција:
Ексклузивен Дизајн Многу Едноставна И Нежни Обетки За Жени
Место на Потекло:
Кина Копното
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат