.

.

Дрво кинески стил таванот светлина предводена правоаголник антички волна класичните светилки

Дрво кинески стил таванот светлина предводена правоаголник антички волна класичните светилки

Оценка на посетителот:

DEN 17260.00 -22 %
DEN 22128.00
Залиха
Достапно за нарачка

детали за производот

Карактеристики на предлогот

Абажур Боја:
Браун
Боја На Каросеријата:
Долго 97Multip77cm XL, Партија 75Multip75cm L, Партија 97Multip97cm L
Wattage:
71-80W
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
CHUSUKRU
Техника:
Врежани
Тело Материјал:
ABS,Бамбус
Употреба:
За итни случаи
Гаранција:
3 години
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
> 20
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Foyer
Заврши:
никел
сертификација:
CCC,CE,CQC,FCC,RoHS
Е dimmable:
Yes
Осветлување Област:
15-30square метри
Стил:
Класични
База Тип:
E27
Напон:
220V
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
D8005
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Постелнина Соба

Купувачи како што избираат