.

.

Топла Продажба 220V 60W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка За ЕП-916H Кина

Топла Продажба 220V 60W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка За ЕП-916H

Оценка на посетителот:

DEN 296.00 -5 %
DEN 311.52
Залиха
Достапно за нарачка


Најдобра Продажба 220 V 60 W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка За ЕП-916 H Карактеристики : •лемење железо core греење на елемент е најдобрата замена за стариот јадро, за да се обезбеди ефикасност и долг животен век на вашиот лемење железо •Керамички грејач, брзо греење, супер долг живот Местото на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Тип : EP-916 H Моќност : 60 W Voltagle : 220 V ~ 50 HZ
Изолација отпор : >100 m Ω Електрична Сила : 3150 V Применлив Модел : EP-916/916 L се Вклучени :
1 x Лемење Железо Core Греење на Елемент Однос на услугата за Испорака
Плаќање Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union, Paypal и Visa платежни. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена. Откако услугата Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни withour објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
EP-916H
Текст Voltagle:
220v
Излезна Моќност:
60W
Димензии:
13*130*13MM

Купувачи како што избираат