.

.

2017 Нови Рибар Ракавици 3cut - Прст Анти-намалување на Анти-Лизга Ракавица Pesca Guanti Прст Заштитник Gants Де Peche Риболов Справи

2017 Нови Рибар Ракавици 3cut - Прст Анти-намалување на Анти-Лизга Ракавица Pesca Guanti Прст Заштитник Gants

Оценка на посетителот:

DEN 324.00 -30 %
DEN 463.20
Залиха
Достапно за нарачка


2017 Нови Рибар Ракавици 3cut - Прст Анти-намалување на Анти-Лизга Ракавица Pesca Guanti Прст Заштитник Gants Де Peche Риболов Справи
Карактеристики :
1. Боја : Црна
2. Ракавици Големина : слободен големина
3. 3 Прст Појавува Квалитет Риболов Ракавици
4. Ракавици со Анти-лизга Материјал
5. Отворен спортски заштитна essentials
6. 3 Прст Се Појавуваат Квалитетни Ракавици
7. Имајте пријатна
8. Тежина : 31g/парче
Пакетот вклучува :
Еден пар на ракавици
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket
Време На Испорака :
Парите ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди. Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!!
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Половина Прст
Бренд Име:
SMART
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
BG025
Функција:
Против Пролизгување
категорија:
Риболов Ракавици
Тип:
3 Прста Се Појавува Риболов Ракавици
Големина:
Free Size
боја:
Црвено/Сино/Црна/Зелена
Функција:
Против Пролизгување
Материјал:
Еластична ткаенина
Место на Потекло:
Кина

Купувачи како што избираат