.

.

20pcs трговија на Големо прилагодено лого Не-стап восок од нафта сад шарени храна одделение 7ml силикони тегла бесплатен превозот од RHS

20pcs трговија на Големо прилагодено лого Не-стап восок од нафта сад шарени храна одделение 7ml силикони тегла

Оценка на посетителот:

DEN 1199.52
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте на RHS Официјалната продавница
20pcs трговија на Големо прилагодено лого Не-стап восок од нафта сад шарени храна одделение 7ml силикони тегла бесплатен превозот од RHS
1.Слика на 7ml силикони сад
2.Discription 7ml силикони сад Точка име 7ml силикони сад Материјал Храна одделение силиконски Бренд Име RHS Боја сива,црвена,виолетова, портокалова, зелена,светло сина,Тифани сина, 42colors во вкупното време на Испорака од 1-3 дена како и обично, повеќе зависи од количината Функција Еко-Пријателски, отпорни на Топлина, заштита и декорација на Логото Печатени или врежана или debossed Сертификација ФДУ/LFGB Дизајн Клиент дизајн,ОЕМ е добредојден Користете го Заштитите вашиот 7ml плаќање T/T,Paypal,Western Union Место на Потекло Guangdong Кина (Копно)
3. Нашите Услуги
1) Евтини цена со супериорен фабриката работат метод.
2)Ниска MOQ за нашите клиенти
3)ОЕМ дизајн и лого на печатарски услуги. Кажи ни што силикони случај да сакате , ние ќе го направите сите на следниве работи.
4) Строго контрола на квалитет,100% прегледано стоката пред превозот.
5)За стока која може да влијае на продажбата, ве молиме да ги фотографиите за проверка. Ако заменетата стока треба да се бара, замена ќе бидат испратени со нова цел.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Број На Модел На:
74354
Големина:
M
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
RHS
Капацитет:
0-100ml
Функција:
Еко-Пријателски
Пакување:
>10
Мирудии Сад стилови:
маска
Големина:
38*20mm(7ml)
Бои:
42
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
7ml силикони сад
Пакување:
>10

Купувачи како што избираат