.

.

автомобил покритие за Chrysler Sebring 300C PT Cruiser гранд војаџер Crossfire Регал GL8 Royaum Лакрос Парк Авенија енклава Рандеву

автомобил покритие за Chrysler Sebring 300C PT Cruiser гранд војаџер Crossfire Регал GL8 Royaum Лакрос Парк

Оценка на посетителот:

DEN 11021.00 -5 %
DEN 11600.64
Залиха
Достапно за нарачка

За автомобилот кат мат( автомобил тепих ), ќе се продава и лево волан и право воланот на автомобилот теписи.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена.
3) вашиот автомобил е задните седишта имаат потпирач кутија или не
4) на задното седиште партиција е 4/6 сооднос или не, или задното седиште е целиот дел.
Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.
Внимание :
Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна. Но треба да ни кажете на вашиот автомобил е лево-drived или десно-drived. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. детали за производот
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
ако вашиот задното седиште е 4/6 сооднос,ве молиме ги споделите со нас една помала седиште ако доаѓа зад возачите на седиште
исто така, вашиот автомобил е лево-drived автомобил или десно-drived автомобил
5) вашиот автомобил е задните седишта имаат 2 или 3 потпирачи за глава, вашиот автомобил е потпирачи за глава е правно лице или да имаат дупки, ако е можно, ве молиме приложете 1 или 2 слики на вашиот задното седиште
6) ги твоето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски број-многу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точно
Некои од спорт стил опфаќа треба да се нарача во однапред, ве молиме бидете сигурни дека ако тоа може да се нарача тука во прв план.
Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил.

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црна, Бела, Сива, Црвена, Портокалова, Жолта, Сина, Виолетова, Кафена
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Основна Функција
Објектот Ширина:
60cm
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Mfg Серија Број:
Се прилагодите
Материјал Тип:
PU
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
90cm
Објектот Висина:
30cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Автомобил Направи:
сите
Специјални Функции:
водоотпорен трајни здрава долготрајни елегантен
Материјал Тип:
СТП Кожа

Купувачи како што избираат