.

.

Морнарица Devgru Печат Тим 6 Скелет Жаба Frogman Моралот Пвц Гума Војска Тактички Сват 3d Моралот Значка Воена Значки

Морнарица Devgru Печат Тим 6 Скелет Жаба Frogman Моралот Пвц Гума Војска Тактички Сват 3d Моралот Значка Воена

Оценка на посетителот:

DEN 108.00 -25 %
DEN 143.52
Залиха
Достапно за нарачка


Морнарица Devgru Печат Тим 6 Скелет Жаба Frogman Моралот Пвц Гума Печ Војска Тактички Сват Печ 3d Моралот Значка Воена Закрпи
Спецификации :
Предмет : 3 D ПВЦ Моралот Закрпи Тактички Armband Закрпи
Боја : Како На Сликата Шоу.
Материјал : ПВЦ & Квалитет Кука
Пакет Листа : 1 КОМПЈУТЕР ПВЦ Печ
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики на предлогот

Големина:
9*9 CM
Главен Материјал:
Гума
Значка Тип:
Шие-На
Декорација:
Никој
Функција:
3D
Техника:
Печатени
Обликот:
како се покаже
Број На Модел На:
ВО 160702
Тип На Производ:
Значки
Применливи Опсегот:
Облека & Додатоци

Купувачи како што избираат