.

.

6pcs Вежба Допрете Малку Сет М3-M10 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Комбинација Вежба Допрете Малку ХСС Допрете Вежба Countersink Deburr Поставите Допирање Алатки

6pcs Вежба Допрете Малку Сет М3-M10 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело Комбинација Вежба Допрете Малку ХСС Допрете

Оценка на посетителот:

DEN 508.00 -10 %
DEN 564.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики 100% сосема нов. Метрички Коси Plug Допрете допирање вежба. Мулти-употреба вежба допрете deburr countersink хексадецимален малку комплет. Вежба/Допрете Малку Прислушување, Deburring И Countersink Малку. Вежба/Допрете/Countersink Сет, Метрички, 6 Компјутер. Вежба/Допрете Малку. Дупка дупчење, прислушување и deburring/countersinking. Назад заострените надвор допрете за да се спречи тема штета од над-дупчење. Deburr/countersink, исто така, се дадени на малку надвор назад коси.
Карактеристики : Материјал : High Speed Челик HSS4341 месо тело : 1/4 ВО Брзи Промени Хексадецимален Метрички 6 PC : M3*0.5.М4*0.7.М5*0.8.M6*1.М8*1.25.M10*1.5 Погоден за мек метал прислушување, како што се алуминиумска плоча, 3-4mm дебелина. Предноста е отворање, на прислушување, chamfering.
Пакет Листата :
Метрички Вежба/Допрете/Countersink Малку Спирала Машина допрете Допрете Завртка
Вежба
X 6pcs/set
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
торба
Политика За Испорака
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
Политика На Враќање
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација. Само да не контактирате за решавање во секое време. Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО. Ве молиме бидете сигурни со нас.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Контактирајте Со Нас
E-mail/Aliexpress порака е приоритет на нашата служба за корисници.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО.

Карактеристики на предлогот

Тип:
допрете го
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Метрички Вежба/Допрете/Countersink Малку Спирала Машина допрете Допрете Завртка
Број на Парчиња:
6Pcs
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат