.

.

Moeyu Аниме 7 ANV Подарок Свадба Moeyu-chan Hugging Тело Перница Случај Покрие Kawaii Возрасни Pillowcase Нови 2WAY Ткаенина 160*50cm

Moeyu Аниме 7 ANV Подарок Свадба Moeyu-chan Hugging Тело Перница Случај Покрие Kawaii Возрасни Pillowcase Нови

Оценка на посетителот:

DEN 623.52
Залиха
Достапно за нарачка


Ве молиме имајте во предвид :
Поради новиот правилник на Русија поштата , кога се направи oreder, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад.
Ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор.
Ѕвездите се familiars заштита Moeyu, како и нејзиниот партнер.
Повратни информации :
5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу ценет, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако има било какви прашања и имаме за цел да служи најдобро!
. Но, ако вашата цел не е точно она што го очекува, само да го испрати назад до нас он-отвори во рок од 14 дена од денот на приемот и ќе среќно обезбеди враќање на парите или замена.

Карактеристики на предлогот

Големина:
Peach Skin, Plush, 2WAY, New 2WAY
Ткаенина Count:
80
Бренд Име:
Moeyu
Употреба:
Хотел,Дома
тема count:
≥600TC
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Број На Модел На:
JDMY-BZ769
Шема:
Печатени
Стил:
јапонски аниме
Материјал:
2WAY праска-кожа кадифен
Техника:
термички трансфер печатење
Тип:
Аниме перница случај
Големина:
35*55cm, 160*50cm
Карактер:
Moeyu-chan
Стил:
аниме/манга/цртан/смешни/kawaii/хотел/возрасни/секси

Купувачи како што избираат