.

.

Нова Магија yoyo T6 yoyo Сјај Светиот Грал yoyo CNC Метал 10 топката имајќи Професионални yoyo Играчки Посебна Реквизити diabolo жонглирање

Нова Магија yoyo T6 yoyo Сјај Светиот Грал yoyo CNC Метал 10 топката имајќи Професионални yoyo Играчки Посебна

Оценка на посетителот:

DEN 577.00 -14 %
DEN 671.52
Залиха
Достапно за нарачка


Нова Магија yoyo T6 yoyo Сјај Светиот Грал yoyo CNC Метал 10 топката имајќи Професионални yoyo Играчки Посебна Реквизити diabolo жонглирање
3 стрингови како подарок

Карактеристики на предлогот

Трикови:
1А,3А,2A,5A
Пол:
Момчиња
Карактеристики:
Мини,Светкави
Предупредување:
далеку од пожар
Систем За Наплата:
Лепак Налепница
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
c113
Должина на кабел:
110cm
Обликот:
Пеперутка
Материјал:
Метал
Дијаметар:
51.3 mm
Јазот Ширина:
4.72 mm
Се прилагодат на толпата:
Унисекс
Вид:
Нови пристигне
Ширина:
41.3 mm
подарок:
3 Жици

Купувачи како што избираат