.

.

1200Pcs Избрани Изолирани Лопата Кабел Конектор Crimp Електрична Жица Терминал Поставите Црвена Сина, Жолта

1200Pcs Избрани Изолирани Лопата Кабел Конектор Crimp Електрична Жица Терминал Поставите Црвена Сина, Жолта

Оценка на посетителот:

DEN 1824.00 -5 %
DEN 1919.52
Залиха
Достапно за нарачка

1200 Pcs Избрани Изолирани Лопата Кабел Конектор Crimp Електрична Жица Терминал Поставите Црвена Сина, Жолта Спецификација : Количина : 1200 Pcs Материјал : Бакар + ПВЦ+ Tinplate Црвена : Одговара на кабел/ жица димензии (0.5-1.5mm2; 22-16 AWG) Сина : Одговара на кабел/ жица димензии (1.5-2.5mm2; 16-14 AWG) Жолта : Одговара на кабел/ жица димензии (4.0mm2; 12-10 AWG) Функција : Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат. Може да биде идеален да се користи во морските и автомобилот апликации. Сет Вклучува :
Спецификација
Количина
Боја
RV1.25-3
80 PCS
Црвена
RV1.25-4
80 PCS
RV1.25-5
80 PCS
SV1.25-3
80 PCS
SV1.25-4
80 PCS
BV1.25
50 PCS
MDD1.25-250
70 PCS
FDFD1.25-250
70 PCS
RV2.0-3
80 PCS
Сина
RV2.0-4
80 PCS
RV2.0-5
60 PCS
SV2.0-4
80 PCS
BV2.0
50 PCS
MDD2.0-250
70 PCS
FDFD2.0-250
70 PCS
RV5.5-5
40 PCS
Жолта
RV5.5-6
40 PCS
BV5.5
40 PCS
Пакетот Вклучува :
1 x1200pcs Избрани Crimp Терминали Сет

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CZ0100060
Тип:
Crimp Терминал
боја:
Црвена, Жолта, Сина
Количина:
1200pcs
Материјал:
Бакар + ПВЦ+ Tinplate

Купувачи како што избираат