.

.

Ајде да се направи Teether Bibs Бебе Силикони Teether(10pc) BPA Free Силикони Teether Солидна Боја Еластичен Силикони Pendant Бебе Teether

Ајде да се направи Teether Bibs Бебе Силикони Teether(10pc) BPA Free Силикони Teether Солидна Боја Еластичен

Оценка на посетителот:

DEN 461.00 -9 %
DEN 506.40
Залиха
Достапно за нарачка


На teething бебе? Тогаш ви треба овој голем бебе силикони монистра; направени од перат 100% највисок квалитет на храна одделение силиконски (слично на бебето pacifier),кога вашето бебе outgrows оваа teether, тој/таа ќе ви се допадне.
- Единствени, елегантен дизајн
- Обезбедува визуелна стимулација за бебиња
- специјално за бебе teething
-Без олово, кадмиум и тешки метали
- Слободни од BPA, ПВЦ, олово, phthalates, латекс & кадмиум
Сите наши производи се ослободени од хемикалии :
1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски
2.BPA Free
3.Не Phthalates
4.Без Олово
5.Не PVCs
ВАЖНА НАПОМЕНА
*Бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.
*Се мијат пред употреба.(Мие со сапун и вода)

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ајде да се направи
Возраст Опсег:
0-3 месеци
Функција:
Teether
Обликот:
Животните
Материјал Функција:
bpa free
Број На Модел На:
01
Материјал:
Силикони
Пакување:
10pcs
Целата:
прифатете
Dropshipping:
прифатете

Купувачи како што избираат