.

.

МИКС 6Colors Преку Дупка Трепка 5MM LED Диоди Со 2AAA Батеријата Пакети 26AWG Црвена/Црна Жица 15cm

МИКС 6Colors Преку Дупка Трепка 5MM LED Диоди Со 2AAA Батеријата Пакети 26AWG Црвена/Црна Жица 15cm

Оценка на посетителот:

DEN 1722.00 -22 %
DEN 2207.52
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
* Една батерија пакет со LED
* LED боја : Црвена/Зелена/Blue Yellow/Бела/Red / сина НАИЗМЕНИЧНИ (околу 70 удари/трепка во минута)
* LED : 5mm Вода Јасна
* Интегрирана on/off прекинувач
* Црвена и црна жици, 5.5 инчи долг
* Бара две ААА батерии (не се вклучени)
* Тесен Агол На Гледање
* Проекти, Автомобил, Брод, DIY
* Ниска потрошувачка на енергија (околу 20m A)
* Многу светла!

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, црвена сина светкави
Wattage:
1W
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
ss74982
боја:
микс
Дијаметар:
5mm
Модел:
Блескави

Купувачи како што избираат