.

.

Класична боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа пердув црква покаже коса додатоци millinery црвено коктел шапка MYQ058

Класична боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа пердув црква покаже коса додатоци millinery црвено коктел

Оценка на посетителот:

DEN 818.00 -5 %
DEN 861.12
Залиха
Достапно за нарачка


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Класична боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа пердув црква покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ058 Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,светло сина,лаванда,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Карактеристики на предлогот

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен,Пердув
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MYQ058
Стил:
Новина
Тип:
Шноли
Големина:
Approx 12cm
боја:
17 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,саем,Коктел, по Повод Настанот,Трка
Стил:
Косата Чешли

Купувачи како што избираат