.

.

За Nintendo Gamepad Полначот Моќ кабел 1M USB Полнење Кабел за Wii за У Gamepad

За Nintendo Gamepad Полначот Моќ кабел 1M USB Полнење Кабел за Wii за У Gamepad

Оценка на посетителот:

DEN 76.32
Залиха
Достапно за нарачка

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Промоции
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!
Поврзани Производи Производ Слика
USB Податочен Моќ Полнење Кабел за W_i_i У Gamepad Бела
Опис На Производот
100% сосема нов Висок квалитет Џеб големина, лесни, трајни! Ви овозможува да се игра додека се полни Погодно ја полните вашата gamepad Овој USB кабел е идеална ако сакате да ги синхронизирате податоци помеѓу вашиот W-i-i U gamepad и вашиот PC Овој USB кабел погоден за W-i-i U gamepad контролер кој ви овозможува да ја полните вашиот уред на КОМПЈУТЕРОТ, како и користење на тоа како податоци sync кабел Боја : бела Должина на Кабел : 1 M прибл
Пакување На Содржина
1pcs × Кабел
Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
За Нас
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние не бродот на викенд или државни празници.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Карактеристики на предлогот

Nintendo Модел:
Wii
Бренд Име:
CINPEL
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Важат за:
за Wii за У GamePad
Тип На Производ:
Полнење Кабел
Кабел Legth:
1M
боја:
Бела

Купувачи како што избираат