.

.

Филтер за воздух за 2007-2011 хонда Crv 2.4 L OEM:17220-RZA-Y00 #SK174

Филтер за воздух за 2007-2011 хонда Crv 2.4 L OEM:17220-RZA-Y00 SK174

Оценка на посетителот:

DEN 372.48
Залиха
Достапно за нарачка


Модел
ЗА HONDA1
Модел CC KW Цилиндар Тип Година
ЗА HONDA1
ЗА HONDA1 CR-V1 Мк III (РЕ) 2.4 2354 125 4 Затворени Off-Road Возило 2007-
ЗА HONDA1 CR-V1 Мк III (РЕ) 2.4 i-VTEC 4 WD 2354 122 4 Затворени Off-Road Возило 2009-

Карактеристики на предлогот

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
168
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Производителот Дел Број:
17220-RZA-Y00
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Должина:
268
Објектот Висина:
45
Хонда Модел:
CR-V
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Другиот Дел Број:
17220-RZA-Y00
Објектот Тежина:
500G
Бренд Име:
SAFIL
Материјал Тип:
филтер paepr
Осветленост Дел Број:
17220-RZA-Y00

Купувачи како што избираат