.

.

Топла Бренд Дизајнер очила за сонце за Мажи 2017 Алуминиум Магнезиум Поларизирани Очила за Сонце Возење очила за сонце Машки Лето Eyewear

Топла Бренд Дизајнер очила за сонце за Мажи 2017 Алуминиум Магнезиум Поларизирани Очила за Сонце Возење очила

Оценка на посетителот:

DEN 641.00 -48 %
DEN 1233.60
Залиха
Достапно за нарачка


Бои За Избор :
Пакет Се Вклучени :
1*очила за сонце
1*Glassed Случај
1* Бренд Картичка
1*Платно

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HDCRAFTER
Стил:
овална
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Полиуретански
Леќа Висина:
5.0 cm
Леќа Ширина:
5.7 cm
Број На Модел На:
E002 Бренд Дизајнер Очила За Сонце
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Купувачи како што избираат