.

.

H012-10 телефон кука switch 6 pin, спогодба врата прекинувач, retainer полињата за префрлање на ножот, Поправка Делови за Телефон

H012-10 телефон кука switch 6 pin, спогодба врата прекинувач, retainer полињата за префрлање на ножот, Поправка

Оценка на посетителот:

DEN 84.48
Залиха
Достапно за нарачка


6 pin телефон кука прекинувач, спогодба врата прекинувач, retainer прекинувач, полињата за префрлување, Поправка Делови за Телефон
Answer : ___________________________ Note : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од пластични материјали, во бело / црна и зелена боја, 6 игли, овие кука прекинувачи се одличен избор за да го замени телефон скршени кука switch. Име на производ Телефон Кука Switch Материјал : Пластични, Метални Оценка Напон : 60 V Оценка на струјата : 0.2 На Иглички Број : 6 Игли Боја : Црна, Бела,Зелена Количина : 1 Set(10 Pcs) Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,PSE,VDE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Карактеристики:
6 Пина
Материјал:
Пластични
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1
Број На Модел На:
телефон кука префрлате

Купувачи како што избираат