.

.

Рака Насликани Модерна Апстракт Масло на Платно Сликарство Велосипед Трки Спортски Маслото Ѕид Уметност Слика Слика за Дневна Соба

Рака Насликани Модерна Апстракт Масло на Платно Сликарство Велосипед Трки Спортски Маслото Ѕид Уметност

Оценка на посетителот:

DEN 1624.00 -28 %
DEN 2256.00
Залиха
Достапно за нарачка


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДРАГ ПРИЈАТЕЛ
Од сликите се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото од страна на Вешти уметници не се печати или постер
20x24inch=50x60cm
24x36inch=60x90cm
24x48inch=60x120cm
1. Сликата Големина (1inch=2.5 cm) : : ако сакате друга sie ,plz контактирајте ме .
2. Материјали/Медиум : Функционирам Платно ,висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои маслото на Платно Со Масло, Боја или Acry бои, Не се Печати,Не, Постер,Hand Painted на Платно
3. Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники
4. Detail /Рамка : без рамка ,само платно
ако ви треба рамка за бесење,ве Молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Servise
5. Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил
ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно
ако сакате reroduce или изберете било слика
Контактирајте Со Нас Сега!!!
Пакет :
Комбинација Платно маслото (Вклучувајќи 4 Panels на сликите ,но не мат, без рамка).
Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со тешко заштита када внатре и безбедно меур кеси надвор
Превозот :
Кога пакетот се испрати ,ќе cansee на следење на број на вашата Ali Express.
Сите објектот ќе брод од Кина Пост Воздух mail,да стигнете до повеќето земји во Рок од 20 до 35 дена
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 30 работни дена, Околу 3040 дена во Европа ,Јужна Америка ,Блискиот Исток и Азија, Италија,Бразил за 35-45days beacause на строги обичај инспекција
Забелешка : ако немате доволно време да чекате ,ве молиме да се направи нут се купи.
ако сакате да примате слики наскоро ,може да contal нас за да испратите DHL,но beed да sdd превозот цена, ви благодариме за разбирањето.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука
Сите големи кредитни картички се accpted преку secure уплатата EACROW
Повратни информации & detail продавачот Оценка :
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас ,ако сте задоволни,ве молиме оставете ни
позитивни повратни информации и 5scores.
Пишете ни ако имате било какви прашања.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата ќе migh мора ,и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
други Политики :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа ,ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail . ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20x24, 24x36, 24x48inch
боја:
Повеќе
Број На Модел На:
B60X120cm (61
Бренд Име:
BEWEHI
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
Предмети:
Апстракт
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат