.

.

Обичај mural ограничување на Брзина автомобил позадина ѕид mural декоративни сликарство обичај стерео висок квалитет позадина

Обичај mural ограничување на Брзина автомобил позадина ѕид mural декоративни сликарство обичај стерео висок

Оценка на посетителот:

DEN 683.00 -38 %
DEN 1100.64
Залиха
Достапно за нарачка

Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. (ширина и висина) . Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Не ролни. Купувачот цел различна количина. 1 квадратен метар = 1pcs.
Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот - Во моментов, неговата цена е 1 Квадратен,што може да се измери декорација на простор за првиот, тогаш знаете колку квадратни Mural дали би сакале да се шминка, конечно ве молиме забелешки вашите детали за големината Ширина__ __ __ CM, Heigh __ __ __CM, пред да плаќаат за тоа. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Купувачи како што избираат