.

.

Лето Жените Vestido Де Феста Сатен Партија Се Облекуваат Мини Pleated Секси Клуб Фустан 2017 Секси V Деколте, Завој Секојдневен Bodycon Макси Фустан

Лето Жените Vestido Де Феста Сатен Партија Се Облекуваат Мини Pleated Секси Клуб Фустан 2017 Секси V Деколте,

Оценка на посетителот:

DEN 806.40
Залиха
Достапно за нарачка


Лето Жените Vestido Де Феста Сатен Партија се Облекуваат Мини Pleated Секси Клуб Фустан 2017 Секси V Деколте, Завој Секојдневен Bodycon Макси Фустан 100% Сосема Нов Висок Квалитет на Пакет : 1pcs Материјал : Сатен Големина : S, M, L Стил : Случајни Фустан тип : едно парче Ракав : без Ракави
Големина Биста Половината Колковите велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина S 81-86 61-66 86-91.5 6 8 4 до 6 M 86-91.5 66-71 91.5-96.5 8 до 10 6 до 8 L 91.5-96.5 71-76 96.5-101.5 10 12 8 до 10
Внимание
1 : Боја може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување
2 : не може да се 1-2cm разлики со упатство за мерење.
3 : Единица : cm, 1 инч=2.54 см
ВИСТИНСКИ ФОТОГРАФИИ

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Бренд Име:
SEDRINUO
Деколте:
V Деколте
Декорација:
Шупливи Надвор
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
7503
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Половината:
Природни
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
MOQ ЗА СВОЈ СТИЛ:
50 парчиња
MOQ ЗА СВОЈ ГОЛЕМИНА:
20 компјутери
Бесплатен превозот :
Epacket,DHL,КАМП
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Купувачи како што избираат