.

.

3pcs/многу 633-HTD3M-10мм Времето појас должина 633mm ширина 10мм теренот 3мм или 0.118 Гума, Neoprene HTD 3M СПИ S3M Времето појаси

3pcs/многу 633-HTD3M-10мм Времето појас должина 633mm ширина 10мм теренот 3мм или 0.118 Гума, Neoprene HTD

Оценка на посетителот:

DEN 429.60
Залиха
Достапно за нарачка

633-HTD3 M-10мм Времето Ремени теренот 3.00 мм или 0.118 инчен, lenth 633mm, ширина 10мм, 211 заби 3 PCS/МНОГУ Карактеристики : Висок вртежен момент.HTD 3 M времето Ремени,
погоден за Висок Torqure Transmisson.
Листата на мерењето појас спецификација Модел и големина( 3 M тип на Теренот=3.00 mm) :
Листата на HTD3 M Времето појас :
Производ Слик За Повикување Само :
Измената на Производство на сите видови на HTD 3 M Времето Појаси
Забелешка : големината на времето појаси за вашиот референца само.
Детални информации како што вашиот бараната големина.добредојдовте да се распрашува,или примерок обработка!
Во зависност од вашите барања, ние обработка на не-стандардни времето појас и макарата.
ако сеуште имаш некој проблем,ве Молиме падна слободни да не контактирате, јас ќе одговори сте
прашања, како е можно поскоро.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
HTD633-3M
Бренд Име:
yongpeng
Тип:
времето појас
Број на Компјутери:
3pcs
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Теренот:
3мм (0.118)
Појас За Висина:
2.41 mm(0.095)
Забот Висина:
1.22 mm(0.048)
Ширина:
10мм
RangFiberglass core:
Гума со fiberglass core
is_customized:
Customizing all kinds of HTD3M Timing Belts
цена:
Според различни големина за да се направи понуда

Купувачи како што избираат