.

.

Висок квалитет амбуланта корегирање Rhinestones Слични SWA Кристално јасна Кристал Големо Пакување на Големо SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS20 SS30

Висок квалитет амбуланта корегирање Rhinestones Слични SWA Кристално јасна Кристал Големо Пакување на Големо

Оценка на посетителот:

DEN 3003.00 -8 %
DEN 3264.00
Залиха
Достапно за нарачка


Висок квалитет амбуланта корегирање Rhinestones
Кристално јасна трговија на Големо Големо Пакување
Стил : A++ Амбуланта Корегирање
Материјал : Кристално стакло
Боја : Crystal clear
Технологија : Топло-fix
Големина На & Пакување :
SS6 (2.0-2.1 mm) Рефус пакување 1000 Gross
SS8 (2.4-2.5 mm) Рефус пакување 800 Gross
SS10 ( 2.7-2.8 mm) Рефус пакување 500 Gross
SS12 ( 3.1-3.2 mm) Рефус пакување 400 Gross
SS16 (4.0-4.1 mm) Рефус пакување 200 Gross
SS20 (4.6-4.8 мм) Рефус пакување 100 Gross
SS30 (6.1-6.2 mm) Рефус пакување 50 Gross
Превозот : E xpress размена на превозот(UPS/DHL/RPX/Федекс/SF/EMS)
Show
Повеќе боја (Кликни за да се купи)
На нашиот главна страница да пребарувате за повеќе категории на производи.
НАШАТА ПРОДАВНИЦА ДОМА
Цел на Обработка : Кога купувачи ставање нарачки, доколку постојат прашања и барања, ве молиме контактирајте со нас или цел порака, по цел е издадена, обично се издава во 1-3 работни дена, некои производи е потребна дозвола за привремен обработка. Ние ќе контактира со купувачот, може да го продолжи 2-3 дена испрати. Превозот : Повеќето од Објектот превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Повеќето земји ќе биде завршен во 15-30 дена за испорака, но овој пат само на буџетот, вистинските време на испорака утврдени од страна на локалните поштенска услуга, тоа може да биде поради други фактори и продолжен испорака, купувачот може да се јавите во вашата локална поштенска услуга, и разбирањето на динамиката на испорака на стоката. Кога цел износ е поголем од $ 100, за некои земји, ние ќе го избере DHL / UPS / SF брза испорака, како што е Јапонија, Јужна Кореја, сад и така натаму. Купувачите се исто така може да избере комерцијални курир ние во собата, плаќање одговара на превозот цена, брза испорака време е обично 5-7 дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифатливи преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас,Ако ја прими стоката не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. сериозни купувачот само! ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Карактеристики на предлогот

Големина:
SS6 1000Gross, SS8 800Gross, SS10 500Gross, SS12 400Gross, SS16 200Gross, SS20 100Gross, SS30 50Gross
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
SS6/SS8/SS10/SS12/SS16/SS20/SS30
Бренд Име:
TENGJIAN
Техника:
Топло-Fix
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
Кристално Јасна

Купувачи како што избираат