.

.

100PCS Црна Круг Рокер Switch Автомобил Контролната Табла BoatTruck RV Брод АТВ Дома

100PCS Црна Круг Рокер Switch Автомобил Контролната Табла BoatTruck RV Брод АТВ Дома

Оценка на посетителот:

DEN 1200.00
Залиха
Достапно за нарачка


Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса. Овие трошоци се купувачот 's одговорност. повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
100% сосема нов и висок квалитет Оценка : 6 A 250 V;10 A 125 V Монтажа дупка со дијаметар : 20-22mm Столбови : SPDT (Еден Пол Двојно Фрли) Терминал : 3-Pin(NC-COM-НЕ) Контакт Отпор : 35m max.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
'.
Контактирајте со НАС
1. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS , DHL,fe Dex,SF,UPS-от,.

Карактеристики на предлогот

За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
SQ5
SQ5-Година:
До 2015
Автомобил Производител:
Хонда
Тип На Објект:
Прекинувачи
Година:
До 2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
1.14inch
Објектот Дијаметар:
0.9inch
Материјал Тип:
Бакар
Бренд Име:
SUNSINE АВТО

Купувачи како што избираат