.

.

2017 Нови Зимски Pompon Beanies Капа Жените Вистински Raccoon Крзно Шапка Дебели Плетени Руно Лагер Капи Топли Руски Капи

2017 Нови Зимски Pompon Beanies Капа Жените Вистински Raccoon Крзно Шапка Дебели Плетени Руно Лагер Капи Топли

Оценка на посетителот:

DEN 753.60
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Напомена :
1.Raccoon крзно пом пом големина : 15cm за дијаметар. природно крзно пом пом
2.материјал : Крзно poms,акрилик,мода топло бренд дизајнер
3.За крзно popm пом, Тоа е пренослив стил, многу добро за миење
2017 Нови Зимски Pompon Beanies Капа Жените Вистински Raccoon Крзно Шапка Дебели Плетени Руно Лагер Капи Топли Руски Капи
>Материјал : 100% raccoon furs,акрилик,руно внатре
>Бои : црна,беж,црвена,бела,темно сина
>Големина : 53-60cm за глава турнеја
>Функција : мода, топло руно,крзно pompoms
>Користење сезона : зима, есен
>Пакет : нормален пакет
Добредојдовте на Модата Неограничен продавница
( повеќе модата или kawaii производи, сите во мода unlimiteds раскина.)
Продавница линк : http : //www.aliexpress.com/store/918986
голема цел од голем попуст
Детална слика :
Pls внимание :
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сè уште имаат проблем со плаќање,Добредојдени да не контактирате.
Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздухопловната и означи како "ПОДАРОК", стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае ДО 20 работни дена. Ако сакате да брод од страна на DHL,или ЕМС Fedex експрес, само да побарате од нас. Ние имаме соработка превозот партнер за неколку години. Ќе поставам најдобри изразуваат товар за вас.
Гаранција и Гаранција : Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 ден на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Повеќе служба : Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба добредојдовте mail нас. Ние ќе ви цитирам големиот трговија на големо цена. И сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 ден.Добредојдовте да побарате од нас повеќе.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство.
Вашиот вид повратна информација е основниот на нашите подобрување. Така што можеме да направиме подобра и подобра работа.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Акрилик,Крзно
Стил:
Повик
Бренд Име:
furandown
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
СМ-P076
Материјал:
Руно
Материјал:
100% реално raccoon крзно, акрилик,руно внатре
Бои:
црна,беж,црвена,бела,темно сина
Шапка Големина:
53-60cm за глава турнеја
Крзно Топка Големина:
15cm за дијаметар
Функција:
топло руно внатре,крзно pompom
Сезоната:
зима, есен
Пол:
Жени,Мажи

Купувачи како што избираат